Wczytuję dane...
O Firmie

SZCZOTPOL A. Spychała – Sp. J. to przedsiębiorstwo szczotkarskie.

Specjalizujemy się w dystrybucji szczotek z wypełnieniem drucianym – stalowym, mosiężnym oraz kwasoodpornym. W naszej ofercie znajdują się szczotki z trzpieniem, nakrętką oraz otworem przeznaczone do elektronarzędzi. Oferujemy szczotki ręczne, wykorzystywane do prostych prac czyszczących zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w zakładach pracy. Posiadamy asortyment kominiarski – szczotki kominiarskie oraz dostosowane do nich kule obciążeniowe, a także produkty przeznaczone do konserwacji pieców centralnego ogrzewania, takie jak wyciory i uchwyty do wyciorów. Naszą ofertę dopełniają szczotki walcowe oraz listwowe, dla których istnieje niezliczona liczba zastosowań.

Wreszcie, jeśli żaden z naszych produktów nie spełni Twoich oczekiwań, wykonamy szczotkę o nietypowym zastosowaniu, według przedstawionej przez Ciebie specyfikacji – Twoją szczotkę.

Cały nasz asortyment produkowany jest w Polsce. SZCZOTPOL A. Spychała – Sp. J. zajmuje się dystrybucją produktów, które zostały wytworzone w trzech zakładach produkcyjnych działających pod firmą SZCZOTPOL.

Do produkcji szczotek używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów pochodzących od producentów z całego świata. Szczotki przeznaczone do elektronarzędzi poddajemy badaniu na zgodność z Polską Normą PN-EN 1083-2. Jeśli zachowujesz rekomendowane przez nas wskazania bezpieczeństwa, nie musisz obawiać się pracy z wykorzystaniem naszej szczotki.

Pozostając fachowcami, dbamy także o to, żebyś mógł otrzymać nasze szczotki, poświęcając na to tylko tyle czasu, ile to będzie konieczne. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, a jeśli zechcesz, nasz przedstawiciel handlowy odwiedzi Cię w Twoim miejscu zamieszkania bądź miejscu pracy.

Szczotki to coś więcej, niż myślisz... Doskonale to rozumiemy i właśnie dlatego szczotki, których potrzebujesz powinieneś kupić u nas. 

testowy widget